ADIFLEX 220 120x200

Elektricky polohovatelné bariatrické lůžko navržené pro pacienty až do hmotnosti 220 kg. 


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

Skladem
Kód: 25340
43 970 Kč
Kategorie: Polohovací postele
Úhrada: 26999,70

Lůžko Adiflex 220 bylo speciálně navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám bariatrických pacientů. Díky své výjimečné stabilitě nabízí pacientům o hmotnosti až 220 kg nejvyšší bezpečnost a pohodlí s možností polohování jednotlivých částí roštu a změny výšky ložné plochy. Lůžko má rozsah ložné plochy 23 až 83 cm, což umožňuje pohodlné nastavení výšky pro přesuny a ošetřovatelské úkony. Nejnižší možná výška roštu pouhých 23 cm pak umožňuje některým pacientům samostatný přesun ze země na lůžko, případně zabraňuje možným zraněním pacientů, u kterých hrozí pád z lůžka.

Postel je vybavena dřevěným lamelovým roštem o rozměru 200 x 120 cm děleným na čtyři části: podhlavníkovou, sedací, stehenní a bércovou. Pohyb jednotlivých částí lůžkové plochy je prováděn nízkonapěťovými lineárními motory. Jednotlivé polohy jsou navzájem zcela nezávislé a lze je nastavovat buď jednotlivě nebo i současně.

 

polohování adiflex 200

 

Rám postele je z kovových profilů doplněný dřevěnými čely a zábranami v dekoru Havana. Postel je vybavena pojezdovými kolečky s brzdami. Nosnost lůžka je 255 kg, maximální přípustná váha uživatele pak 220 kg.

Lůžko je možné též objednat ve verzi s prodlouženou délkou roštu o  velikosti 220 x 120 cm, více informací naleznete zde.

Lůžko dodáváme s hrazdou včetně hrazdičky.

Matrace není součástí lůžka a je třeba ji objednat zvlášť. V naší nabídce pro Vás máme dva typy matrací vhodné pro velikost ložné plochy lůžka Adiflex 220 - Matrace studená pěna a Matrace Melia Visco.