ARMONY 700 S PODKLADOVOU PĚNOU

Antidekubitní matrace s tubusovým uspořádáním a střídavým tlakem, vhodná pro prevenci/léčbu dekubitů u imobilních pacientů.


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

V případě dotazů nás kontaktujte a společně vybereme nejlepší řešení info@pomocnemocnym.cz

Skladem
Kód: 21686
9 980 Kč
Kategorie: Aktivní antidekubitní matrace
Úhrada: 8000,55

Tubusová antidekubitní matrace určená pro dlouhodobou péči o imobilní pacienty v domácím prostředí i zdravotnických zařízeních. Matrace se skládá ze 20ti snadno vyměnitelných tubusů (Nylon/PVC), v hlavové části s funkcí polštáře. Matrace je opatřena inkontinentním potahem (Nylon/PU) na zip a ventilem CPR pro rychlé vypuštění. Navazující, spodní část, obsahuje 8 cm vysokou tuhou pěnovou matraci, opatřenou též inkontinentním potahem (Nylon/PU) na zip. Znamená to, že máte již kompletní set na rošt lůžka, tedy aktivní tubusovou matraci a podkladovou pěnovou matraci. Matrace je vhodná pro pacienty s hmotnosti 50 - 170 kg.

Součástí antidekubitního setu je kompresor s možností nastavení tlaku dle hmotnosti pacienta. Díky střídavému tlaku v jednotlivých částech matrace dochází ke snížení tlaku v tkáních, ke zlepšení jejich prokrvení a okysličení. Doba cyklu matrace je 12 min. Kompresor je vybavený světelným a zvukovým alarmem pro případ výskytu odchylek během provozu a funkcí Static pro vytvoření pevného povrchu. Součástí kompresoru jsou háčky pro snadné zavěšení na konstrukci lůžka.

Rozměr tubusové matrace s podkladovou pěnou v nezatíženém stavu je 203 x 88 x 20 cm.

Hmotnost 7,5 kg.

Rozměr kompresoru 28 x 20 x 10 cm. Hmotnost 2,3 kg

Cena je za komplet (tubusová matrace + podkladová pěna + kompresor).