ARMONY II 500

Antidekubitní tubusová matrace vhodná pro prevenci a terapii dekubitů I.-III. stupně.


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

V případě dotazů nás kontaktujte a společně vybereme nejlepší řešení info@pomocnemocnym.cz

Skladem
Kód: 21685
10 680 Kč

Tubusová antidekubitní matrace určená pro dlouhodobou péči o imobilní pacienty. Díky střídavému tlaku v jednotlivých částech matrace dochází ke snížení tlaku v tkáních, ke zlepšení jejich prokrvení a okysličení. Matrace Armony II 500 je vhodná pro prevenci a terapii dekubitů prvního až třetího stupně.

Matrace se skládá ze 17ti snadno vyměnitelných tubusů (Nylon/PVC), v hlavové části s funkcí polštáře. Matrace je opatřena inkontinentním potahem (Nylon/PU) na zip a ventilem CPR pro rychlé vypuštění. Rozměr matrace je 200 x 86,5 x 12,5cm. Součástí kompletu je kompresor, u něhož je možné nastavit tlak odpovídající hmotnosti pacienta. Doba cyklu matrace je 12 min. Kompresor je vybaven světelným a zvukovým alarmem pro případ poklesu tlaku, anomálií v systému či výpadku napájení. Dále je kompresor vybaven funkcí Static pro vytvoření pevného povrchu a háčky pro zavěšení na okraj postele. Hmotnost včetně kompresoru 7 kg. Nosnost matrace je 160 kg.

Cena je za komplet (matrace + kompresor).