DOMIFLEX

Elektricky polohovatelné lůžko pro domácí i ošetřovatelskou péči včetně roštu, zábran a hrazdy s madlem.


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

V případě dotazů nás kontaktujte a společně vybereme nejlepší řešení info@pomocnemocnym.cz

Skladem
Kód: 25001
26 990 Kč
Kategorie: Elektrická lůžka
Úhrada: Plně hrazeno ZP

Lůžko Domiflex je určeno pro domácí i ošetřovatelskou péči. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním, komfortem a vysokou užitnou hodnotou. Výškové nastavení postele umožňuje snadné ulehání či usedání na postel či přesedání na vozík a zároveň usnadňuje obsluhu ošetřující osobě.

Postel je vybavena dřevěným lamelovým roštem děleným na čtyři části: podhlavníkovou, sedací, stehenní a holenní. Pohyb jednotlivých částí lůžkové plochy je prováděn nízkonapěťovými lineárními motory. Jednotlivé polohy jsou navzájem zcela nezávislé a lze je nastavovat buď jednotlivě nebo i současně.

Konstrukce lůžka umožňuje následující polohování jednotlivých částí lůžkové plochy:

polohování eloflex domiflex

Rám postele je z kovových profilů doplněný dřevěnými čely a zábranami. Zábrany jsou výškově nastavitelné. Postel je vybavena pojezdovými kolečky s brzdami. Pohonné motory mají přídavný zdroj - 9 V baterii - umožňující pomocný pohyb do horizontální polohy v případě výpadku proudu. Baterie je automaticky aktivována v případě, že jsou stisknuta tlačítka pro pohyb podhlavníkové a nožní části směrem dolů.

Lůžko je dodáváno v dekoru Havana, je možné jej objednat i ve světlém dekoru. V takovém případě je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Pro více informací nás kontaktujte.

Matrace není součástí lůžka, proto je v případě, že nemáte vlastní matraci, nutno zažádat též o vystavení poukazu na matraci. Možnosti a jednotlivé typy matrací naleznete v sekci Matrace, případně Vám s jejím výběrem rádi pomůžeme.

Pokud Vám nevyhovuje klasická velikost roštu, rádi Vám uděláme nabídku na dodání lůžka v prodloužené verzi ložné plochy (220 x 90 cm). Pro tento případ nabízíme též vhodnou matraci - Matrace studená pěna.

Tuto postel je možné si též zapůjčit v naší půjčovně.