EASY 400

Tubusová antidekubitní matrace se střídavým tlakem a nosností až 140 kg.


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

V případě dotazů nás kontaktujte a společně vybereme nejlepší řešení info@pomocnemocnym.cz

Skladem
Kód: 21670
6 485 Kč

Tubusová antidekubitní matrace se střídavým tlakem vhodná pro péči o pacienty s dekubity ve stádiu I. a II. Tubusová matrace je vyrobena z odolného antibakteriálního zdravotního Vinylu a PVC. Matrace je doplněna inkontinentním snímatelným potahem, který ji chrání před poškozením. Funkční rozměr matrace je 190x85 cm a její výška v nezatíženém stavu je 11 cm, jednotlivé válce jsou vyměnitelné. Cyklus přefukování komor matrace je 12 minut. Matrace má nosnost 140 kg.

Matraci je třeba doplnit o elektrický kompresor o příkonu 10 W, který má nastavitelnou intenzitu tlaku v rozmezí 40 – 100 mmhg a velmi tichý chod. Vzduchový filtr kompresoru lze snadno vyměnit nebo vyčistit. Kompresor lze pomocí kovových závěsů umístit přímo na lůžko pacienta a zajistit tak mobilitu lůžka a zároveň usnadnit hygienu v jeho okolí. Kompresor je vybaven moderním konektorem napojení vzduchových hadic se zámky (aretací) a vizuálním upozorněním na pokles tlaku v matraci.