ESCAPE

Elektrický vozík se skládacím odolným rámem určený pro provoz v interiéru a po zpevněných cestách.


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

V případě dotazů nás kontaktujte a společně vybereme nejlepší řešení info@pomocnemocnym.cz

Varianta
dostupný od 15.4.2020 Skladem Zvolte variantu
Kód: 16010_45 16010_40 Zvolte variantu
68 770 Kč
Kategorie: Vozíky

Základní, odolný elektrický vozík určený pro snadnou jízdu v interiéru nebo po kvalitním povrchu venku. Rám vozíku je skládací, pro transport je tedy možno jej složit obdobně jako mechanické vozíky. Rám i nosné prvky jsou vyrobeny z pevnostního hliníku. Dodává se v šíři sedačky 40 nebo 45 cm a je určen pro uživatele do maximální hmotnosti 130 kg. Ovladač může být umístěn na pravé nebo levé straně. Stupačky jsou délkově nastavitelné, odklopitelné a odnímatelné. Přední kola mají rozměr 8” (20 cm), zadní 12” (30 cm) a jsou osazena plnými plášti.

Bezúdržbové baterie (2 x 25 Ah) zajišťují na jedno nabití dojezd vozíku (v závislosti na charakteru terénu) cca 15-25 km a maximální rychlost 7 km/h. Vozík je osazen špičkovou elektronikou, která neustále kontroluje stav všech agregátů a v případě poruchy vozík zastaví. Na ovládací skříňce je též neustále signalizován stav nabití baterií. Součástí dodávky vozíku je nabíječka baterií.

Vozík je možno zakoupit za hotové nebo s příspěvkem od nadací a zajistit tak mobilitu i v případě, že uživatel nedosáhne na příspěvek od zdravotní pojišťovny.

 

technické parametry Escape