ICON 120

Speciální polohovací vozík s nosností 180 kg


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem info@pomocnemocnym.cz, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat.

V případě dotazů nás kontaktujte a společně vybereme nejlepší řešení info@pomocnemocnym.cz

Skladem
Kód: 58120
43 445,39 Kč
Kategorie: Vozíky
Úhrada: 43439,99

Speciální mechanický vozík s komfortním sedacím systémem, s rozsáhlou možností nastavení a polohování. Je určen zejména osobám se specifickými potřebami a se zvýšenými požadavky na stabilizaci sedu a polohování. Sedák i zádová opěrka z vrstvené pěny o různé hustotě jsou anatomicky tvarované a zajišťují tak komfort pro celodenní sezení. Potah sedacího systému může být omyvatelný inkontinentní nebo z prodyšné 3D textilie. Standardní sedací systém lze nahradit antidekubitním systémem od firmy Varilite.

Šířka sedu je volitelná v rozmezí 32 – 51 cm, v rozšířeném provedení se zesílením rámu pak 56 nebo 61 cm. Hloubka sedu je nastavitelná v závislosti na šíři sedu v rozsahu 36 – 54 cm. Součástí základního provedení jsou odnímatelné postranice s výškově stavitelnými područkami v rozsahu 24 – 40 cm, polohovací stupačky s lýtkovou oporou, nastavitelná hlavová opěrka, rolny proti převrácení, čtyřbodový upínací systém pro fixaci při přepravě a brzdy pro doprovodnou osobu. Sedačka je polohovatelná do záklonu včetně posunu těžiště v rozsahu 26° s oporou plynových pružin (poloha relax). Zádová opěrka má dvojitý rám s možností úpravy její pozice ve třech osách a s možností polohování do 30°.

Zadní kola mohou být plná či vzdušnicová o rozměru 24“ nebo plná o rozměru 22“ nebo 16“. Přední kola jsou plná o rozměru 7“. Nosnost vozíku je 180 kg, rám v bílé barvě.

Vozík je možno doplnit dalšími fixačními prvky jako jsou podpažní peloty či fixační pásy. Možné příslušenství je popsáno v objednacím listě v záložce „Ke stažení“.